2 Ocak 2013 Çarşamba

Rareblossom Alışverişim

Biliyorum bu yazıyı yazmak için çok geç kaldım:( Rareblossom markası malesef pazardan çekildi ve satışlarını durdurdu, emin değilim ama belki hala Boyner'den kalan birkaç parçayı edinebilirsiniz.

Ben yine de alışverişimi paylaşmak istedim.

Ben bütün alışverişimi Rareblossom'ın kendi sitesinden yaptım, sitede kargo ücretsizdi. Öncelikle aşağıda gördüğünüz ürünleri aldım, ben bu siparişi verdiğimde yüz peelingi kalmamıştı. Daha sonra Rareblossom satış süresini uzatarak 7 Aralık'a çekti bu arada yüz peelingi de stoklarına girdi ve hemen onu da sipariş verdim:)

Bütün ürünleri %60 indirimli satın aldım, iyi ki %40 indirimde aceleci davranmamışım...Onarıcı Saç Bakım Jeli 3D matrix teknoloji - 100 ml : 38 TL'den 15.20 TL'ye düşmüştü

Saç Dökülmesine Karşı Serum-Isırgan & Kuşburnu 10 ml x 8 : 134 TL'den 53.60 TL'ye düşmüştü

Tonik / Yağlı Ciltler İçin Yeşil Çay -100 ml : 57 TL'den 22.80'e düşmüştü.

Fotoğrafta görünmeyen bir de Yüz Peelingi-Üzüm çekirdeği  var, o da 44 TL'den 17.60 TL'ye düşmüştü.


Ürünleri henüz kullanma fırsatım olmadı ( sanırım yakın zamanda da olmayacak ) ama ambalajları bile kalitelerini hissettiriyor. Rareblossom'ın satışlarına devam etmesini isterdim fakat fiyat politikalarını yanlış seçtiklerini düşünüyorum, zira piyasaya yeni giren bir marka için ilk fiyatlar bir hayli yüksek kaçıyordu, indirim olmasaydı büyük ihtimalle ürünlerini deneyemezdim.

Ürünleri yorumlamamın bir anlamı olur mu bilmem ama yorumlamamı isterseniz kullandıkça yorumlarım:)

Sevgiler...

3 yorum:

 1. yüz peelinginin peşine düşmüştüm ben de ama yakalayamadım.güle güle kullan

  YanıtlaSil
 2. bende almayı çok istedim ama yetişemedim :( güle güle kullan

  http://goncaninguncesi.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 3. bende göz kremini merak ediyorum ama bir tane kullanıcı yorumu bulamadım.Rare blossom keşke piyasadan çekilmese çünkü daha yeni yeni ismini duyuyoruz.

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...