2 Eylül 2011 Cuma

The Body Shop Guarana Berry Şampuan ve Saç Kremi

The Body Shop'un saç bakım ürünleri için yaptığı 2 al 1 öde kampanyasında abartmıştım hatırlarsanız, hatırlamazsanız da TIK TIK!

O alışverişimde aldığım guarana berry serisini uzun zamandır kullanıyorum , ilk şişe şampuanı bitirdim , saç kremini de yarıladım, sanırım artık yorum yapmaya hazırım:) Bu arada bu ürünleri bu kıvama getirmem 3 ay falan sürmüş , ki  250 ml şampuanı kardeşim 3 yıkamada falan bitirir:) şampuanları bitiremiyorum cidden ben...Şampuan da Saç kremi de 250 ml, Şampuan 13.90 TL , Saç Kremi ise 16.90TL. Ortalama fiyatlar bir de kampanya dönemine denk getirirseniz süper olur...

Guarana Berry  söz öbeği bende  çok güzel ve ağır bir koku çağrışımı yapıyordu ama öyle ağır bir kokusu yok ürünlerin , yine de beğendiğimi söyleyebilirim.

Bu seri hacim verici bir seri ve normal saçlar için.

Şampuan çok köpürmeyen cinsten ama köpürmüyor dersem haksızlık etmiş olurum bence tam kıvamında köpürüyor. Saçı çok güzel temizliyor hatta gıcır gıcır yapıyor:) Saç kremi veya maske kullanmazsanız saçınızı biraz kurutabilir ama ben hep kullandığım için böyle bir sorun yaşamadım.

Saç Kremi saçı güzel yumuşatıyor ve açıyor. Ama marketlerde satılan saç kremlerinden  çok da farklı gelmedi bana , seri şeklinde kullanma takıntımdan dolayı her şampuanın saç kremini de alıyorum yoksa bu saç kremi çok da lazım değil bence. Kokusu güzel ve şampuanla aynı orta kıvamlı bir saç kremi.

Hacim vermeye gelince saçlarım bu seriyi kullandığımdan beri gerçekten daha hacimli artık bu saç kreminden midir şampuandan mı onu bilemem.

Kısacası bu seriyi tavsiye edebilirim... Ama kuru saçlıların uzak durması gerektiğini düşünüyorum ... Yağlı ve normal saçlılar gönül rahatlığıyla kullanabilir...

Sevgiler...

1 yorum:

  1. şu body shopun 30 tlye bı ruju vardı btkısel ozlumu ne yazıyordu cnm adını arasdırdım smdı ama bulamadım kısacası dedıgım fıyata aldınmı hıc kullandınmı rujlarından memnunmusun

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...